bul1AquaIntense Teknolojisi

Kıyma izleri, süt bulaşığı, puding kalıntısı ve kurumuş yumurta lekelerini temizlemek oldukça zordur. Özellikle kurumuş ve zor çıkan kirler için geliştirilen özel hareketli AquaIntense™ yıkama kolu su tüketimini artırmadan, alt sepette 180°’lik bir alanı yüksek basınçla tarayan su jetlerini bulaşıkların üzerine püskürterek fırçalama etkisi yapar. 5 kata kadar daha yüksek yıkama performansına sahip bu teknoloji sayesinde zorlu kirleri kolayca çıkartarak elde yıkama derdine son verebilirsiniz.

Tepsi Yıkama Fonksiyonu

Yüksek basınç alanı oluşturan alt sepet yoğun yıkama fonksiyonları ve tepsi tutucu aksesuarlar, fırın tepsisi ve ızgara teli gibi büyük bulaşıklarınızın zamandan ve enerjiden tasarruf sağlayarak daha iyi yıkanmasını sağlar. Aynı zamanda fırın tepsileri ve ızgara tellerini makinenizin alt ve üst sepetine yerleştirmenize olanak verir.

Bu özellik sayesinde fırın tepsilerini elde yıkamak için çaba harcamadan kusursuz temizlik performansına ulaşabilir, kirli tepsilerin mutfağınızda oluşturduğu görüntüden kurtulabilir ve onları dilediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.

Kötü kokular tarih oluyor.

lonGuard™ Teknolojisi

Makinede bekleyen bulaşıkların kötü koku oluşumunu iyon teknolojisi kullanarak engelleyen dünyanın ilk bulaşık makinesidir. Saatte 3 dakika boyunca makinenize gönderilen iyonize elektronlar sayesinde makinede bekleyen kirli bulaşıkların oluşturduğu kötü kokuyu zararlı olabilecek herhangi bir gaz veya kimyasal kullanmadan yok eder ve sırf koku oluşumu nedeniyle makine dolmamışken yıkama yapma ihtiyacını ortadan kaldırır. Bu sayede enerji, su ve zamandan tasarruf sağlamanızı sağlar.

bul3Turbo Fonksiyonu

ProSmart™ Inverter Motor Teknolojisi su sıcaklığını artırarak, su basıncını ayarlayarak ve su tüketimini azaltarak bulaşıklarınızın temizlenme süresini %70’e kadar kısaltır ve 3 kata kadar daha hızlı yıkama sağlar

Ekstra Parlaklık

Programın sonunda gerçekleşen 10 dakikalık ekstra kurutma ve buhar uygulaması sayesinde bulaşıkların üzerinde kalan su damlalarının küçülmesini ve yok olmasını sağlar. Bu sayede daha parlak cam ve porselenlere sahip olmanıza yardımcı olur. Cam eşyaların parlaklığını %23 oranında ve porselen eşyaların parlaklığını %30 oranında artırdığı TRLP (TUEV Rheinland LGA Products GmbH) tarafından test edilmiştir.

Ekstra Durulama

Programın sonuna eklenen ekstra durulama adımı sayesinde daha yüksek temizlik seviyesine ulaşabilirsiniz. Bu özellik sizi bulaşıkları elde yıkamak için harcanan zaman ve efordan kurtarır, kendinizi ve sevdiklerinizi güvende hissetmenize yardımcı olur.

ProSmart™ Inverter Motor

ProSmart™ Inverter Motor Teknolojsi kir sökme işlemi sırasında yüksek basınç, durulama sırasında düşük basınç uygulayarak, elde yıkama hassasiyetine ulaşılmasını sağlar. Aynı zamanda daha az enerji ve su tüketimine, daha düşük ses seviyelerine ulaşılmasına yardımcı olur.

Yarım Yük Yıkama Özelliği

Bu özellik ister alt, ister üst, istenirse de her iki sepete birden yüklenmiş az miktarda bulaşığın ekonomik şekilde yıkanmasını sağlar. Makinenin tamamen dolmasının beklenemediği durumlarda, su ve enerjiden tasarruf sağlayan bu özellik çevrenin korunmasına da katkı sağlamış olur.

bul4Otomatik Yarım Yük Yıkama Özelliği

Otomatik Yarım Yük Yıkama özelliğine sahip bulaşık makinelerinde, kullanıcı müdahalesine gerek duyulmaksızın, makinenin doluluk oranı otomatik olarak algılanır ve yine otomatik olarak devreye giren bu özellik en doğru su ve enerji miktarını ayarlayarak tasarruf sağlar.

Bardak Koruma Sistemi

Değerli bardakları ve cam eşyaları su sertliğinin olumsuz etkilerinden koruyan sistemdir. Montaj esnasında servis yetkilisinin suyun sertlik ayarını yapması durumunda, bardak koruma sistemi devreye girerek, cam eşyalarınızın ömrünü uzatacaktır. Bardak ve cam eşyalarınızın ömrünü uzattığı TRLP (TUEV Rheinland LGA Products GmbH) tarafından test edilmiştir.

Otomatik Bardak Koruma Sistemi

Değerli bardakları ve cam eşyaları su sertliğinin olumsuz etkilerinden otomatik bir şekilde koruyan sistemdir. Makineniz suyun sertlik seviyesini otomatik algılar ve en uygun hale getirir. Bardak ve cam eşyalarınızın ömrünü 20 kata kadar uzattığı TRLP (TUEV Rheinland LGA Products GmbH) tarafından test edilmiştir.

Oto Tablet Deterjan Fonksiyonu

Oto tablet fonksiyonu sayesinde kuruma seviyesi sensörü parlatıcı miktarını algılar ve programın kurutma zamanı bulaşıklarınızın kuruma seviyesine göre otomatik olarak uzatılır. Bu sayede tablet deterjan kullanmadığınız zamanlarda da kullandığınız deterjan tipinden bağımsız olarak mükemmel kurutma performansına ulaşabilirsiniz

3. Çekmece Özelliği

Size ek yükleme alanı sunan 3. çekmece sayesinde, fincanların yanısıra çatal-kaşık-bıçak hatta spatula gibi büyük ve uzun parçalar da yatay olarak yıkanabilmektedir.

bul6Karma Program

Alt sepetteki yoğun kirli bulaşıklara daha yüksek sıcaklık ve daha yüksek su basıncı uygulayarak kusursuz temizlik sağlarken, üst sepetteki narin bulaşıklara daha düşük sıcaklık ve su basıncı uygulayarak hassas yıkama yapar.

Böylece alt sepetteki zor kirli tencereler ile üst sepetteki narin cam bardaklar aynı anda kusursuzca yıkanabilmekte ve kurutulabilmektedir, plastikler bile.

Otomatik Program

Bu program ile makineniz sensörler yardımıyla bulaşıkların kirlilik seviyesini tespit eder ve otomatik olarak en uygun yıkama programına karar verir. Bulaşıklarınızı en düşük miktarda enerji ve su kullanarak yıkamanızı sağlayan otomatik yıkama programı hem pratik hem ekonomiktir.

Mini 30′ Programı

Az kirli bulaşıklar ve bardaklar için birebir olan Mini 30′ Programı, bulaşıkları 30 dakika gibi çok kısa bir sürede yıkarken zamandan tasarruf sağlar.

Bardak 15 Programı

Ticari bulaşık makinesi güçlü ısıtıcısı ve özel su alma sistemi sayesinde 15 dakikada 100 çay bardağı veya 80 orta boy bardak ya da 70 büyük boy bardak yıkar.

58 Dakika Programı

Bu program ile bulaşıklar sadece 58 dakika gibi çok kısa bir sürede, A sınıfı yıkama performansıyla tertemiz yıkanır. Hız ve yüksek yıkama performansının buluştuğu bu programda sadece az kirli bulaşıklarda değil normal seviyedeki kirlilik düzeyinde de üstün performans sağlanır.

Bursa Beko Bulaşık Makinesi Servisi