buz1EverFresh+ Bölmesi

Yeşil sebzeler, toplu halde alındıklarından sıklıkla sebzelikte bayatlar ve bozulurlar. Beko, yeşil sebzelere zaman kazandırmak için, sebzelerin taze kalmasını ve canlılıklarını daha uzun sürdürmelerini sağlamak amacıyla EverFresh+ adı verilen yeni bir bölme tasarladı.

Hava kanalları ve sebzelik tasarımı ile elde edilen hassas nem ayarı sayesinde, yeşil sebzeler üzerindeki yoğuşma azalır ve ömürleri 3 kat uzar. EverFresh+ bölmesi 30 güne kadar saklama süresi sağlar.

Şok Dondurma Bölmesi

Hepimiz sevdiklerimize yüksek besin değerine sahip lezzetli ve sağlıklı gıdalar sunmak isteriz.

Taze balık ve et, hızlı bir şekilde dondurulmazsa besin değerlerini kaybederler.

Beko buzdolaplarındaki Şok Dondurma bölmeleri gıdaları hızlı bir şekilde dondurur. Bu sayede gıdaların hücre yapıları bozulmaz ve hem besin değerlerini hem de tatlarını korurlar.

Şok Dondurma bölmesi gıda moleküllerinin doğal halde kalması için dondurma süresini ve mikrokristal oluşum oranını azaltır. Et ve balığın besin değerini bir anda içine hapseder. Bu şekilde dondurma sırasında besin değerlerini, buz çözme sırasında ise özsularını kaybetmezler.

NeoFrost Teknolojisi

İki ayrı soğutma sistemi sayesinde, Beko NeoFrost Teknolojisi daha uzun süre tazelik için soğutucudaki nemi optimum seviyede (%90’a kadar) tutar. Bunun yanında, bağımsız soğutma sistemleri, bölmeler arasındaki koku aktarımını da önler ve içerideki havanın kalitesini maksimum seviyede tutar.

Yeni nesil No-Frost teknolojisi NeoFrost, hem soğutucu hem de dondurucu bölmelerinde enerji verimli, daha dengeli ve daha hızlı soğutma sağlar. Böylece, meyveler ve sebzeler, buzdolabında tarladan çıktıkları andaki kadar taze halde kalırlar.

buz2Yeni No-Frost Teknolojisi NeoFrost daha uzun süre tazelik sağlar.

Taze ve lezzetli kalsın!

Gıda, neminin %20’sinden fazlasını kaybettiğinde artık “taze” olarak kabul edilmez. Beko NeoFrost buzdolaplarındaki iki ayrı soğutma sistemi daha uzun süre tazelik için soğutucudaki nemi optimum seviyede (%90’a kadar) tutar. NeoFrost Teknolojisi hem soğutucu hem de dondurucu bölmelerinde enerji verimli, daha dengeli ve daha hızlı soğutma sağlar.

Buzdolabınızda biraz taze hava olsun!

Bölmeler arasındaki koku aktarımını önleyen bağımsız soğutma sistemlerinin yanı sıra, Beko buzdolaplarının içindeki havanın kalitesi bir dizi destekleyici teknoloji sayesinde maksimum seviyeye çıkarılır.

Yeni nesil No-Frost: NeoFrost

Standart buzdolaplarında, tek bir soğutma fanı aynı havayı hem dondurucu hem de soğutucu bölmelerinde dolaştırır; bu da soğutma ve dondurma işlemlerinin etkili şekilde gerçekleştirilememesine neden olur. Çünkü, bu tek hava akışındaki nem seviyesi, ne soğutucu için yeterince yüksek ve ne de dondurucu için yeterince düşük olur.

NeoFrost iki bölmedeki ayrı soğutma sistemleri sayesinde en iyi soğutma koşullarını sağlar. Bu şekilde, sebzeler ve meyveler buzdolabında tarladan çıktıkları andaki kadar taze halde kalırlar.

Taze düşünün. Taze yiyin. Taze yaşayın.

Artık, ancak yediklerimiz kadar sağlıklı olduğumuzu biliyoruz. Bu yüzden, taze ve sağlıklı gıdalar seçmeye daha fazla dikkat ediyoruz. Ama, yaşamlarımızın hızı bizi günlük alışveriş yapmaktan alıkoyuyor. İhtiyacımız olan şey, biraz daha uzun saklama süresi. Beko, NeoFrost Teknolojisi ile gıdaları daha uzun süre taze tutarak bize bu fazladan zamanı kazandırıyor. Harika!

buz3Aktif İyonizer

İyonizerli koruma sistemi, buzdolabının içinde dolaşan havanın gıdaları daha uzun süre saklamasını sağlar.

Aktif Mavi Işık Teknolojisi

Taze meyve ve sebzeler toplandıktan sonra bir süre daha canlılıklarını korurlar.

Beko’nun aktif taze Mavi Işık Teknolojisi sayesinde, fotosentez süreci buzdolabı içinde de devam eder; bu da taze meyve ve sebzelerin saklanma süresini uzatırken, doğal lezzetlerinin ve besleyici öğelerinin korunmasını sağlar.

Soğutma ve dondurma için akıllı çözümler.

Eco-Fuzzy Fonksiyonu

Buzdolabının kapıları üst üste 6 saat boyunca açılmadığında ve ayarlar değiştirilmediğinde, Eco-Fuzzy Fonksiyonu buzdolabını enerji tasarrufu moduna geçirir; böylece elektrik tüketimi düşerken çevre üzerindeki olumsuz etki de azalır.

Frost-Free Sistemi

Yiyecekler üzerinde ve cihazın iç kısmında buz oluşumunu önlemeye yönelik Frost-Free Sistemi sayesinde buz çözme işlemine gerek kalmaz. Bu sistem sadece buzdolabının kullanımını sorunsuz ve kolay hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda buzdolabında daha etkili gıda koruma için doğru sıcaklığı muhafaza eder.

buz4Soğutma Fanı

Bazı Beko buzdolaplarının soğutucu bölmesindeki fan sayesinde, soğuk hava buzdolabı içinde daha eşit bir şekilde dolaştırılır ve böyle daha iyi bir soğutma performansı elde edilir.

Tatil Modu

İlave enerji tasarrufu seçeneği sunar. Sadece dondurucu bölmesi çalıştığı için enerji tasarrufu sağlanır. Kötü kokuları önlemek için taze gıda bölmesi 15 °C veya altında tutulur; bu da enerji tasarrufuna katkı sağlar.

Dokunmatik Elektronik Kontrol Sistemi

Buzdolabının kapağını açmadan hem soğutucu hem dondurucu bölmenin tüm ayarlarını kolayca yapmanızı sağlar

Multi-Zone Bölmesi

Büyük bir aileniz mi var? Buzdolabınızdaki saklama koşullarını gıda miktarına ve yaşadığınız bölgede sevilen gıdalara göre değiştirebilirsiniz.

Beko saklama kapasitenizi farklı zamanlarda farklı ihtiyaçlara göre maksimum seviyeye çıkarmanızı sağlar. Sadece dokunmatik elektronik kontrol panelindeki düğmeye basarak, sağ alttaki 77 litrelik bölme buzdolabı veya dondurucu olarak kullanılabilir (Sıcaklık aralığı: -24/+10 °C).

Entegre Dondurma Makinesi

Dondurma özelliğine sahip Beko buzdolapları, kendi zevkinize vesağlık ihtiyaçlarınızagörekendiev yapımı dondurmanızı yapmanıza olanak tanır. Dondurma yapma özelliği, dondurucuda özel olarak soğutulan bir bölmede bulunan dondurma kabını karıştırır. Böylece, dondurmanızın yapılması sırasında soğuk zincirin güvenilirliğinden emin olabilirsiniz. Gerisi hayal gücünüze ve damak tadınıza kalmıştır. Damak tadınıza göre sevdiğiniz tatları ve malzemeleri seçin ve kendi sağlıklı ve güvenilir dondurmanızı evinizde yapın.

buz5İşlevsel ayrıntılarla donatıldı.

Cam Raflar

Güçlendirilmiş güvenlikli camdan yapılan cam raflar:

  • Mevcut alanın maksimum şekilde kullanılmasını sağlayacak esnekliğe sahiptir.
  • Güçlü, dayanıklı ve ayarlanabilirdir.
  • Dökülmeye karşı dayanıklı ve son derece kolay temizlenebilirdir.

Raflar kapı açılma açısı sadece 90° olduğunda bile çıkarılabilir; böylece çok kısıtlı alanlarda bile ayar yapmayı kolaylaştırır.

En Aydınlığı (LED Aydınlatma)

Klasik aydınlatma tasarımlarına kıyasla, buzdolabının arka duvarı boyunca uzanan LED lamba zincirleri ve yan duvarlardaki LED şeritler her bir rafı ayrı ayrı aydınlatır ve cihazın daha verimli ve homojen bir şekilde aydınlatılmasını sağlar.

Dondurucu Koruması

Dondurucu koruması teknolojisi sayesinde dondurucu, en düşük sıcaklıklarda (-15 °C’ye kadar) bile çalışmaya devam eder ve gıdaları dondurulmuş halde tutar.

EverFresh Bölmesi

EverFresh bölmesi meyvelerinizi ve sebzelerinizi iki kattan fazla süre boyunca saklamanızı sağlar. Sebzelik içindeki sıcaklık değişimini en aza indirirken, aynı zamanda nem kaybını ortadan kaldırır.

buz6Otomatik Buzmatik

Otomatik buz makinesinde sadece hazneyi doldurmanız yeterlidir; buzdolabı kendi kendine 8 kez buz yapar (1,5 kg buz). Doldurma işlemini %80’e kadar azaltan 8 defa üst üste kesintisiz buz yapma fonksiyonu.

Kayar Tepsili Döner Sebzelik

Döner sebzelik, alan son derece sınırlı olduğunda ve buzdolabının kapısı tam olarak açılamadığında bile sebzelikteki gıdalara kolay erişim sağlar. Kayar tepsi, maydanoz, çilek vs. gibi hassas gıdalar için güvenli bir saklama alanı sağlar.

“Büyük” Bölme

Dikey dondurucudaki “büyük” bölme, daha büyük gıdaları saklamanız için daha büyük alan sağlar. Standart bir bölmeye göre %30 daha fazla alana sahiptir.

buz9Kapı Altı Saklama Alanı

Akıllıca tasarlanan mekanizması sayesinde, bu saklama bölmesi kapı rafının altında kalan kullanılmayan alanın verimli birşekilde kullanılmasına yardımcı olur. Kapı altı saklama alanı, ana bölmede kaybolabilecek küçük öğeleri saklamak için idealdir.

Buzmatik

Buzmatik, gardırop tipi modellerde dondurucu kapısı aracılığıyla sadece soğuk su değil, buz da sağlar. 4 kapılı modellerde, taze gıda bölmesinde bulunan özel sızdırmazlığa sahip bir bölmede bulunan buz makinesi, taze gıda kapısından buz ve soğuk su servisi yapar.

Ayarlı Raf Sistemi

En üst rafın önünde bulunan mekanizma sayesinde, üzeri dolu bile olsa rafın yüksekliğini ayarlayarak daha uzun şeyler için yeterli alana sahip olabilirsiniz.

Süt Ürünleri Bölmesi

Şeffaf kapağı sayesinde, üst kapı rafı süt ürünlerini korumak ve kurumalarını önlemek için ideal bir alan sağlar.

buz7NeoFrost: No-Frost’un bir adım ötesi…

0°C Derece Bölmesi

Taze et, balık, hazır pişmiş ve dondurulmuş gıdaları daha güvenli ve uzun süreli saklamak için 0 °C’de tutar.

Frost-Free Sistemi

Yiyecekler üzerinde ve cihazın iç kısmında buz oluşumunu önlemeye yönelik Frost-Free Sistemi sayesinde buz çözme işlemine gerek kalmaz. Bu sistem sadece buzdolabının kullanımını sorunsuz ve kolay hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda buzdolabında daha etkili gıda koruma için doğru sıcaklığı muhafaza eder.

Aktif İyonizer

iyonizerli koruma sistemi, buzdolabının içinde dolaşan havanın gıdaları daha uzun süre saklamasını sağlar.

Aktif Mavi Işık Teknolojisi’

Beko’nun Aktif Mavi Işık Teknolojisisi sayesinde, fotosentez süreci buzdolabı içinde de devam eder; bu da taze meyve ve sebzelerin saklanma süresini uzatırken, doğal lezzetlerinin ve besleyici öğelerinin korunmasını sağlar.

NeoFrost Teknolojisi

İki ayrı soğutma sistemi sayesinde, Beko NeoFrost Teknolojisi daha uzun süre tazelik için soğutucudaki nemi optimum seviyede (%90’a kadar) tutar. Ayrıca bağımsız soğutma sistemleri, bölmeler arasındaki koku aktarımını da önler ve içerideki havanın kalitesini maksimum seviyede tutar.

Yeni nesil No-Frost teknolojisi NeoFrost, hem soğutucu hem de dondurucu bölmelerinde enerji verimli, daha dengeli ve daha hızlı soğutma sağlar. Bu şekilde, sebzeler ve meyveler buzdolabında tarladan çıktıkları andaki kadartaze halde kalırlar.

Multi-Zone Bölmesi

Beko saklama kapasitenizi farklı zamanlarda farklı ihtiyaçlara göre maksimum hale getirmenizi sağlar. Sadece elektronik dokunmatik kumandalı dijital ekrandaki düğmeye basarak, sağ alttaki 77 litrelik bölme buzdolabı veya dondurucu olarak kullanılabilir (Sıcaklıkaralığı: -24/+10°C).

 Şok Dondurma Bölmesi

Şok Dondurma bölmesinde gıdalar hızlı bir şekilde dondurulur; böylece hücre yapıları bozulmaz ve besleyicilik değerleri ve tatları aynı kalır.

 

Bursa Beko Buzdolabı Servisi