ProSmart™ Inverter Motor

Yenilikçi motor teknolojisiyle, ProSmart™ Inverter Motor çamaşır makinenizin ömrünü uzatır.

cam1Fırcasız Motor Teknolojisi

Beko çamaşır makinesi yelpazesi, fırçasız motor teknolojisine sahiptir.

Fırçasız motor aşağıdaki avantajları sağlar:

  • Maksimum enerji tasarrufu
  • Uzun motor ömrü
  • Maksimum dayanıklılık
  • Daha güçlü motor

AquaWash™ Teknolojisi

Akıllı Beko çamaşır makineleri enerji ve suyun yanında deterjan tasarrufu yapmanızı da sağlar. Deterjan tasarruf sistemi olmayan normal çamaşır makinelerinde, yıkama sırasında önemli miktarda deterjan kullanılmadan kaybedilir.

Beko çamaşır makinelerinde kullanılan, özel olarak geliştirilmiş AquaWash™ Teknolojisi aynı anda hem enerji, hem su hem de deterjandan en fazla verimi almanızı sağlar.

AquaWash™ teknolojisinde Su Jeti Sistemi ile deterjanlı suyun çamaşırlara aralıklarla püskürtülmesi ile temizlik artık normal yıkamaya göre çok daha etkin ve Ekodeterjan Sistemi ile su alımı esnasında deterjan kaybını önleyerek, %10 deterjan tasarrufu sağlar ve deterjan kullanımını tasarruflu hale getirir.

Peki ya kıyafetlerinizin hali veya enerji israfı? Beko Hijyen 20 derece programı sayesinde, hijyenden fedakarlık yapmanız gerekmeyecek.Hijyen 20 derece programı hafif kirli kıyafetlerinizi 20 derecede yıkar ve hijyenik yıkama sonuçları sağlarken kıyafetlerinizin görünümlerini korumasına da yardımcı olur. Hijyen 20 derece programının hijyenik yıkama sonuçları bağımsız laboratuvarlar VDE bağımsız test kuruluşu tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.

Kurutma teknolojilerinin en havalısı!

cam4Havalı Kurutma Teknolojisi

Havalı Kurutma Teknolojisi doğayı korurken tasarruf etmenizi sağlıyor.

Beko kurutmalı çamaşır makinesi, nemi soğuk hava uygulayarak yoğuşturuyor. Böylece su ve çevresel kaynak tüketimi en düşük seviyede tutuluyor.

AquaWave™  Tambur Teknolojisi

Hassas ve Etkili Koruma

Beko AquaWave™ Tambur Teknolojisi tüm kıyafetler için hassas, ama etkili yıkama koşulları sunarak daha uzun süre dayanmalarını sağlar. Bu özel teknoloji ilhamını doğadan alır. Çamaşır makinesinin tüm iç tasarımı, dalgaların hassas ve aynı zamanda etkili gücünü taklit etmektedir.

Özel olarak tasarlanan tambur deseni ve kapak camı çamaşırları tamburdan bir dalga gibi uzaklaştırır. Böylece, kıyafetler tambur içinde düzgün bir şekilde hareket eder. Dalga biçimindeki kanatlar da çamaşırlarınızın hassas bir şekilde korunmasına katkıda bulunur.

Çamaşır makinesinin korunması için teknolojik çözümler

cam5Hi-Tech Rezistans

Isıtma elemanı bir çamaşır makinesinin en önemli parçalarından biridir.

Yeni Beko ısıtma elemanı %50 daha düşük yüzey sertliği, mükemmel paslanma korunması ve %40 daha az kireç birikimi sağlayan, en yeni teknoloji ürünü nikel metal yüzey kaplaması özelliğine sahiptir. Yüksek teknolojili ısıtıcı, standart bir ısıtma elemanına göre 100 kat daha uzun hizmet ömrüne sahiptir.

Bu teknolojisi sayesinde ısıtıcıda daha az kireç birikimi de, kalın bir kireç katmanının oluşması nedeniyle kaybedilen enerjinin ve zamanın ortadan kaldırılması anlamına gelir.

Özel Yan Duvar Tasarımı

Yeni geliştirilen “S”şeklindeki özel yan duvartasarımı ile titreşimi azaltıp, etkin yalıtım sağlayarak sessiz yıkamaya katkı sağlıyor.

Buhar Destekli Havalandırma Programı

Buhar Destekli Havalandırma Programı çamaşırlarınız için yeni bir çağın başlangıcı demektir. Tamamen yeni bir teknoloji olarak, çamaşırlarınızı temiz bir kokuyla ütülenmeye hazır hale getiren Buhar Destekli Havalandırma Programı, buhar gücünü temizlik ve düzgünlük haline dönüştürür.

Buhar Destekli Havalandırma Programı kıyafetlerinizi tazelerken, kırışık önleme etkisi ile ütüleme süresini %28’e varan oranda azaltır.

Akıllı Program

Çamaşırın cinsi ve miktarını algılayarak, kullanacağı su miktarına, sıcaklığına, devrine, durulama sayısına ve program süresine otomatik olarak sizin yerinize karar vererek yıkanmasını sağlar.

Üstün özellikler

cam6Bebek Programı

Çamaşırların daha uzun süreli yıkandığı, ilave durulamanın yapıldığı, özellikle alerjisi olan kişilerde ve bebek çamaşırlarının temizlenmesinde gereksinim duyabileceğiniz bir programdır.

Bebek+ Programı

Yüksek sıcaklıkta yoğun yıkama ile hijyen istenen çamaşırlarınız için kullanabileceğiniz uzun süreli bir programdır. (Allergy UK onaylı)

Hafıza

Sık kullandığınız programın kaydedilmesini sağlar.

Ekspres

İhtiyacınıza göre farklı yıkama sıcaklık ve süresinden oluşan bu programda çamaşırlar 0-90 derece aralığında 28 ile 88 dakika aralığında yıkanmasını sağlar.

Ekspres 14

Hemen yıkanması gereken birkaç parça az kirli çamaşırınızı 14 dakikada yıkar.

cam8Yorgan Programı

Büyük hacimli çamaşırlarınızı derinlemesine ve özenle temizler.

Perde Programı

Özel geliştirilmiş program sayesinde tül perdelerinizin yıpranmadan temizlenmesini sağlar.

Spor

Bu program pamuklu/sentetik karışımlı spor giysiler ve kısa bir süre giyilen kıyafetler için uygundur.

Süper 40/40

Bu programı bol su ile yıkayıp durulayan az kirli ve lekesiz pamuklu giysileri kısa sürede yıkamak için kullanabilirsiniz.

Kırışık Azaltma

Çamaşırların buruşmasını en aza indirerek daha kolay ütülenmelerini sağlayabilirsiniz.

 

Bursa Beko Çamaşır Makinesi Servisi