f1Ev yapımı lezzetli yoğurtlar Beko’dan

Düşük enerji tüketimli Beko fırınlar mayalama sürecini kısaltıp yoğurt yaparken zamandan kazanmanızı sağlar.

Beko fırınlarda sütü ısıtmaya, kaynatmaya ihtiyaç duymadan kısa sürede sağlıklı bir şekilde, içinde katkı vs var mı diye düşünmeden yoğurdunuzu gönül rahatlığıyla yapıp yiyebilirsiniz.

Kolay Temizlenebilen Komple Cam İç Kapak

Bütün Beko solo fırınlar, kolay temizlenebilen komple cam iç kapağa sahiptir. Düz cam yüzeyi sayesinde, temizliği son derece kolaylaştırır.

SimplySteam Cleaning™

SimplySteam Cleaning™ Teknolojisi, fırınların içini temizlemenin en kolay yollarından birini sunar. Tek yapmanız gereken fırından tüm aksesuarları çıkarmak, tepsinin içine biraz su dökmek ve tepsiyi fırınınızın en alt seviyesine yerleştirmek. Çalıştırma düğmesini buharla temizlik ayarına getirin. Çevrim tamamlandıktan sonra yumuşak ve temiz bir bezle fırının içini temizleyin.

Hızlı Ön Isıtma

Bu fonksiyonla tüm ısıtıcılar aynı anda devreye girer ve istenen pişme sıcaklığına çok kısa sürede ulaşılır. Böylece ön ısıtma için gereken zamandan %35 tasarruf edilir.

Kapak Kapalı Izgara Yapma

Ön kapak kapalıyken ızgara yapabilme özelliği sayesinde, ortama çok fazla koku yayılması ve dışarı yağ sıçraması engellenir. Ayrıca ızgara yapılan etler daha yumuşak ve lezzetli olur.

f23 Boyutlu Pişirme

3D pişirme, fırın içindeki tüm ısıtıcıların bir arada çalıştırıldığı, profesyonel yemek pişirme teknolojisinde yeni bir jenerasyondur. 3D pişirmede alt, üst ve turbo ısıtıcıların aynı anda bir arada çalışması sayesinde eşit ısı dağılımı sağlanır. 3D Pişirme fonsiyonu, tavuk, hindi gibi büyük parça etlerin daha çabuk ve mükemmel bir şekilde pişirilmesini sağlar.

Dynamic Flow Pişirme Teknolojisi

Dynamic Flow pişirme sisteminde, fırın içindeki üst, alt ve arka ısıtıcı elementleri haricinde sıcak hava, yan duvarlardaki deliklerden çıkarak, pişirilecek gıdanın üzerinde ve tepsilerin altında dolaşır. Arka duvardaki deliklerden tekrar emilir. Böylelikle yiyeceklerin her tarafı eşit ve mükemmel pişer.

Fırın tepsisindeki yemeğin üzerinde dolaşan sıcak havanın, sadece o tepsi üzerinde kalması sağlanır. Böylece, alt tepside pişen yemek kokusu üst tepside pişen yemeğin kokusuna karışmaz. Dynamic Flow panelleri, kolaylıkla sökülüp yıkanabilir. Böylelikle, deliklerin zamanla tıkanması problemi yaşanmaz.

Dynamic Flow pişirme sisteminin en büyük avantajı pişirdiğiniz yemeğin her tarafının eşit miktarda pişmesinin / kızarmasının sağlanmasıdır.

Akıllı çözümler…

Teleskopik Sistem

Teleskopik sistem, tepsilerin raf ile aynı seviyede kolayca ve güvenle çıkarılıp tekrar fırın içine geri itilmesini sağlar.

f3Katalitik Yan ve Arka Duvar

Sıçrayan yağların oluşturduğu kokuyu yağ emme özelliği sayesinde azaltan katalitik malzeme, pişirme bölmesinin ulaşımı zor duvarlarında temizlik yapmanıza gerek bırakmayarak kullanım kolaylığı sağlar.

Dijital Programlanabilir Saat

Bu saat, istediğiniz herhangi bir zamanda pişirme işleminin otomatik olarak başlatılmasını ve tekrar müdahaleye gerek kalmadan sonlandırılmasını sağlar.

Buz Çözme

Yiyeceğin buzunu sadece birkaç dakikada çözmek için fan etkinleşerek içerideki havayı dolaştırır.

Ocak Gaz Emniyet Sistemi

Rüzgar veya tencereden taşan sıvı yüzünden alev sönerse, gaz emniyet sistemi devreye girer ve gaz akışını otomatik olarak keser.

Alt Saklama Çekmecesi

Sık kullanılmayan fırın aksesuarlarınızı saklayabileceğiniz geniş hacimli çekmece, mutfakta yer kullanımı açısından tasarruf sağlar.

Elektroturbo Özelliği

Alt ve üst ısıtıcılar ile birlikte turbo fanın da devreye girdiği bu özelliğe sahip fırınlar, çok daha çabuk bir şekilde yemeğin iki yüzünün eşit olarak pişirilmesini sağlar. Fan ısıtıcıları birlikte ya da ayrı ayrı çalıştırılarak 7 farklı kombinasyonda pişirme yapılabilir. Bu sayede yemek türüne göre çok daha lezzetli pişirme elde edilir.

Turbo V Özelliği

Bu özellikle üç tepsi yemek aynı anda, kokuları birbirine karışmadan, eşit bir şekilde pişirilir. Böylece hem enerji hem de zamandan tasarruf sağlanır. Turbo rezistans ile ısıtılan hava, turbo fan yardımıyla tepsiler arasında eşit olarak dolaştırılarak, her yemeğin özenle pişirilmesini sağlar. Pişirme sırasında koku yapan yağ zerrecikleri fırının içinde sirküle edilen havaya karışarak, arka taraftaki ısıtıcıya yapışıp yanar. Bu sayede yemeklerin kokuları birbirine karışmaz.

Çift Bölme Özelliği

Birbirinden bağımsız iki ayrı fırın bölmesinden oluşan çift bölmeli fırının üst bölmesi statik, daha büyük hacimdeki alt bölmesi ise turbo özelliğe sahiptir. İstenirse fırının hem üst hem alt bölmesinde aynı anda yemek pişirilerek zamandan tasarruf sağlanacağı gibi sadece tek bölmede de pişirme yapılabilir.

Multifonksiyon Özelliği

Hem turbo, hem elektroturbo, hem de statik pişirme özelliğinin bir arada bulunmasıdır. Aynı fırında üç farklı fırın özelliği, yemek türüne göre çok daha lezzetli yemekler pişirilmesine olanak tanır. Multifonksiyon ürünlerde bulunan süper turbo fonksiyonu sayesinde, pişirme bölmesinin arka duvarındaki turbo ısıtıcıyla beraber alt ve üst ısıtıcılar aynı anda devreye girer. Bu sayede, klasik turbo pişirme işlemine göre çok daha iyi pişirme performansı elde edilir.

 

 

Bursa Beko Fırın Servisi