kur1Isı Pompalı Kurutma Teknolojisi

Beko’nun yenilikçi kurutma makinesi, ısı pompası teknolojisini içeren kapalı çevrim hava akış sistemine sahiptir. Isı pompası sistemi içerisinde yer alan kondenser sayesinde havanın ısınarak çamaşırları daha etkili kurutması sağlanır.

Sistemde bulunan evaporatör sayesinde ise çamaşırdan alınan nem yoğuşturularak havanın tekrar kuru hale gelmesi sağlanır. Kapalı çevrime sahip ısı pompası sisteminin kurutma havası sıcaklığı geleneksel ısıtıcılı sistemlere göre daha azdır ve enerji tüketimi daha düşüktür. Isı pompalı kurutma teknolojisi sayesinde kıyafetlerin rengi solmadan kurutma işlemi yapılır.

Akıllı nem sensörü ile benzersiz kurutma.

Akıllı Nem Sensörü

Beko’nun sensör kontrollü kurutucuları, gelişmiş nem ve sıcaklık sensörleri sayesinde kullanım kolaylığı sunar. Akıllı nem sensörleri, istediğiniz kuruluk seviyesini seçmenize imkan tanıyarak sizi, kurutma için gerekli süreyi tahmin etmek zorunda kalmaktan kurtarır. Kurutucu, istenen kuruluk seviyesine ulaşıldığını algıladığında otomatik olarak durur. Ayrıca nem sensörü, çamaşırın eşit bir şekilde kurumasını sağlar.

Bunlara ek olarak, akıllı nem sensörü, diğer sensörlerle karşılaştırıldığında üstün kalitesiyle öne çıkmaktadır. Örneğin, ütü kuruluğu programında, yüklenen çamaşır miktarına ve su sertlik seviyesine bakılmaksızın her kurutma işleminde kesinlikle aynı kuruluk seviyesini elde edersiniz.

Hassas hareketlerle daha yüksek verim.

kur2AquaWave™ Tambur

AquaWave™ Tambur giysilerin daha etkili ve nazik hareketlerle kurutulmasını sağlar.

Beko çamaşır kurutma makineleri ile her şey çokkolay.

  • Çamaşırlarınızı kurutmak için hava durumunu takip etmeyeceksiniz.
  • Çamaşır asma ve toplama derdiniz sona erecek.
  • Birkaç saat içinde hem çamaşır yıkayacak hem de kurutabileceksiniz.
  • Temiz çamaşırlar daha hijyenik bir şekilde kuruyacak.
  • Havalandırma özelliği ile kirlenmemiş giysilerinizi üzerilerine sinmiş kötü kokulardan arındırarak tekrar kullanıma hazır hale getirebileceksiniz.
  • Kurutma makinesinde kurutulan giysileriniz daha yumuşak olacak, bu sayede daha kolay ütüleyebileceksiniz.

Kurutma makinenizi nereye koyacağınızı düşünmeyecek, özel kit ile çamaşır makinenizin üzerine güvenle yerleştirebileceksiniz.

Özel program ve fonksiyonlar…

kur3Sessiz Programı

Sessiz programı ile çamaşırlarınızı pamuklu ve sentetik programlarında daha düşük ses gücü seviyesi ile kurutmak için kullanılır. Kompresör ve fan düşük devirde döndürülür.

Yorgan Programı

Yorgan programı ile kurutma makinesinde kurutulabilir etiketi olan 1 adet çift kişilik (200x200cm) elyaf yorgan kurutulabilir.

Tazeleme Programı

Üzerinde kir ve leke bulunmayan çok az miktarda çamaşırın kokusunu giderme amacı ile kullanılan bir programdır.

Auto-Off

Özelliği ile kullanıcı 10 dakika hiçbir işlem yapmaz ise kurutma makinesi kendini kapatır böylece gereksiz enerji sarfiyatı önlenir.

Bebek Programı

Etiketi üzerinde kurutulabilir yazan bebek giysilerinin kurutulması içindir.

Spor Programı

Mikrofiber, likra içeren spor kıyafetlerinizin bozulmadan hassas ısı ve ayar ile kurutulmasını sağlar.

Kırışık Önleme

kur5Kurutma işlemi bittikten sonra, çamaşırların makineden boşaltılmaması durumunda, otomatik olarak 2 saat boyunca belirli periyotlarla kırışık önleme hareketi yapılmasını sağlar.

ü Woolmark Onaylı Yünlü Kurutma Programı

Yünlü kurutma programı, çamaşır makinesinde yıkanabilen yünlü etiketinde kurutma makinesinde kurutulabilir ibaresi olan yünlü çamaşırları güvenle kurutmak için kullanılır

 

Bursa Beko Kurutma Makinesi Servisi